oferta

WEGOMA N170

Profesjonalna piła przeznaczona do cięcia kształtowników i profili aluminiowych.

Parametry cięcia maszyny:

  • cięcie proste oraz kątowe,
  • średnica tarczy 420 mm,
  • dociski pneumatyczne w pionie,
  • prowadnica zderzakowa do cięcia nietypowych kątów,
  • mechaniczna regulacja głowicy.

Precyzyjne cięcie profili aluminiowych

Zapraszamy do współpracy klientów, którzy chcą zlecić fachowe cięcie profili aluminiowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem pozwalającym na wydajną pracę i uzyskiwanie maksymalnie precyzyjnych konstrukcji. Dzięki różnorodnym i nowoczesnym maszynom możemy realizować wszelkiego rodzaju zamówienia niezależnie od ich skali i specyfiki. Podejmujemy się wykonywania zarówno szybkich, jednorazowych zamówień, jak i stałej współpracy, w ramach której regularnie dostarczamy określone ilości podzespołów. Każde nasze cięcie profilu aluminiowego jest wykonane na najwyższym poziomie. Kładziemy szczególny nacisk na precyzję pracy i dbamy o wszystkie, nawet najdrobniejsze detale obrabianych elementów.

Wysoka wydajność i krótkie terminy cięcia profili aluminiowych

Podejmujemy się profesjonalnego cięcia profili aluminiowych pod kątem bez względu na ich zastosowanie. Zapraszamy do współpracy niezależnie od tego, czy mają służyć jako elementy konstrukcyjne nieruchomości, mebli, stolarki, czy jakichkolwiek innych obiektów. Dążymy do tego, żeby w ramach świadczonych usług łączyć dokładność, wydajność i korzystne warunki finansowe współpracy. Na podstawie opinii klientów z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że to nam się udaje.

Każde zlecenie realizujemy w sposób indywidualny, dobierając metody i technologie ściśle pod kątem jego specyfiki i wymagań klienta. Działamy z maksymalną dokładnością, terminowo i w szybkim tempie, dzięki czemu w krótkim czasie można liczyć na odpowiednio obrobione, wysokiej jakości profile aluminiowe. Ich cięcie to nasza specjalność od wielu lat, dlatego zachęcamy do kontaktu i współpracy osoby indywidualne, przedsiębiorstwa, instytucje i inne podmioty zainteresowane zleceniem usługi cięcia profilu aluminiowego lub cięcia aluminium na wymiar w korzystnej cenie!